Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

17.5.2009 - Muž skončil pod malotraktorem

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Muž skončil pod malotraktorem - zvětšit fotografii
Muž skončil pod malotraktorem - zvětšit fotografii

Profesionální hasiči z Broumova byli 12. května 2009 v 18:15 hodin přivoláni do obce Martínkovice na Náchodsku. V lese došlo k nehodě malotraktoru, který se převrátil a uvěznil řidiče.

Hasiči, záchranáři a Policie ČR se nemohli s technikou dostat až k místu neštěstí, které bylo zhruba 200 metrů od cesty v lese. Jako první na místo dorazil jeden z hasičů. Společně se synem zraněného vyprostili řidiče zpod traktoru a začali s oživovacími pokusy. V těch pokračovala i záchranná služba, která mezitím dorazila k místu nehody. Po stabilizaci byl zraněný muž uložen do nosítek a transportován do sanity. Z převráceného malotraktoru neunikaly žádné provozní náplně. Vyproštění a odvoz malotraktoru si zajistil syn majitele.

Bc. Martina Žahourková  - HZS Královehradeckého kraje

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA

Zobrazit detail
bez komínu,bez kouře, na dálkové ovládání