Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

2.7.2009 - Společnost mladých agrárníků provozuje registr farem vhodných pro předání

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Společnost mladých agrárníků provozuje registr farem vhodných pro předání - zvětšit fotografii

Již po delší dobu Kancelář SMA ČR oslovují zemědělci, kteří by měli zájem buď předat svoji farmu, nebo naopak farmu převzít a nemají partnera, který by byl pro tuto záležitost vhodný. Proto SMA ČR pomáhá českým zemědělcům tím, že provozujeme registr farem vhodných pro předání a tyto farmy následovně párujeme s potencionálními nabyvateli, tedy zájemci o koupi.

Podstatou celého projektu je na základě vámi dodaných informací vyhledávat vhodné dvojice postupitel – nabyvatel. Aby byl servis kompletní, součástí celého procesu bude i odborná pomoc: tedy vypracování žádosti o zařazení v rámci programu PUZČ, vypracování žádosti, projektu a marketingové studie pro nabyvatele v rámci programu pro podporu mladých začínajících zemědělců a odborná konzultační činnost při převodu farmy. Tato pomoc je otevřena všem fyzickým i právnických osobám, bez rozdílu věku, členství v organizaci, nebo i státní příslušnosti. Celou službu poskytujeme zdarma, hradíte pouze navazující poradenství. Pro systematičnost registru zasílejte, prosím, do kanceláře SMA ČR vaše nabídky v této struktuře: Postupitel: - stručná charakteristika vaší osoby včetně věku - místo podnikání – umístění farmy - kvantitativní popis hospodářství: výměra, počty chovaných kusů hosp. zvířat, případná diversifikační činnost – pokud existuje - nynější výrobní zaměření - požadavky na nabyvatele - způsob předání: prodej, pronájem, kapitálový vstup a další, vč. rámcového cenového ujednání - nynější závazky hospodářství: např. program agro-envi apod. - další aspekty: např. převod části hospodářství, převod pouze hosp. části bez obytné atd… Nabyvatel: - stručná charakteristika vaší osoby včetně věku - preferované místo podnikání: pokud je - preferované hospodářství vč. jeho nynějšího výrobního zaměření - preferovaný způsob předání: prodej, pronájem, kapitálový vstup a další včetně přibližného investičního rámce - další aspekty, např. plánované výrobní zaměření apod. Vaše nabídky zasílejte, prosím, nejlépe e-mailem na adresu smacr @smacr.cz, nebo poštou na adresu společnosti ( SMA ČR, Štěpánská 63, 110 00 PRAHA 1 ). V případě nalezení vhodného partnera budete ihned kontaktováni s návrhem předání hospodářství. Veškeré poskytnuté informace ( včetně cenového ujednání ) považujeme za důvěrné, nebudou tedy poskytnuty žádné třetí osobě bez vašeho svolení – nejprve tedy dojde ke kontaktování vhodného partnera a v případě splnění vašich kritérií mu, po vašem odsouhlasení, budou sděleny tyto informace. Převod se na naše doporučení bude uskutečňovat za asistence kvalitního právního servisu týkajícího se obchodních smluv – tímto se minimalizuje riziko pozdějších nedorozumění. Věříme, že již brzy se podaří uvést v život tento pružný registr a my tak opět rozšíříme naši činnost, zaměřenou na pomoc vám – zemědělcům.

Kontakt na Společnost mladých agrárníků - http://www.smacr.cz 

Tisk
Autor: red


Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA

Zobrazit detail
bez komínu,bez kouře, na dálkové ovládání