Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     


OBSAH RUBRIKY

Mladí zemědělci dostanou v rámci PRV více peněz

1.5.2008 - Mladí zemědělci dostanou v rámci PRV více peněz

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Navýšení finančních prostředků vyčleněných pro mladé zemědělce schválil včera ministr zemědělství Petr Gandalovič. Ve čtvrtém kole příjmu žádostí bylo přijato 590 žádostí, z nichž bylo na základě administrativní kontroly 49 žádostí vyřazeno. Celkové finanční požadavky jsou ve výši 592 687 442 Kč, upravená alokace jich umožní pokrýt zhruba polovinu.

Mladí agrárníci chtějí přidat 200 milionů korun na dotace

25.4.2008 - Mladí agrárníci chtějí přidat 200 milionů korun na dotace

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Společnost mladých agrárníků ČR (SMA) požádala ministra zemědělství Petra Gandaloviče (ODS) o zvýšení dotací pro mladé, začínající zemědělce. Podle prezidenta SMA Pavla Moulise by bylo optimální navýšení o 200 milionů korun, což by znamenalo téměř zdvojnásobení původní dotace. Společnost má okolo 500 členů, jimiž jsou zemědělci mladší 40 let.

Proč je třeba podporovat mladé farmáře

22.4.2008 - Proč je třeba podporovat mladé farmáře

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Mladí lidé chtějí podnikat v zemědělství a žít na venkově. Potvrzuje to jejich odezva na podpůrný program, který jim pomáhá v začátcích podnikání. Vyčleněné finanční zdroje však zdaleka nemohou uspokojit všechny zájemce o startovací dotace.

Farmář vyměnil manželku za kozu!

17.4.2008 - Farmář vyměnil manželku za kozu!

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Britský deník Daily Telegraph přinesl neuvěřitelný příběh z bulharského venkova: tamní farmář Stojil Panajotov, který se potřetí oženil a stále neměl potomka se rozhodl své poslední ženy zbavit. A to vskutku "originálním" způsobem - manželku vyměnil s kamarádem za osmiletou kozu! K výměně došlo minulý měsíc na tržišti v bulharském městě Plovdiv. Jako důvod uvedl vesničan, že mu jeho manželka neporodila dítě. Výměna proběhla přímo před zraky dalších návštěvníků tržiště, kteří napřed mysleli, že se jedná jen o nejapný žert a sa...

Techagro předčilo očekávání, přišlo 88.000 návštěvníků

11.4.2008 - Techagro předčilo očekávání, přišlo 88.000 návštěvníků

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Očekávání předčil trojlístek agrárních veletrhů Techagro, Animal Vetex, Silva Regina, a to ve všech směrech. Letos podle odhadů organizátorů navštívilo 88.000 lidí, což je o 10.000 více než při minulém ročníku v roce 2006. Ukazuje se, že tyto veletrhy pokračují ve svém vzestupném trendu. Stále se zvyšuje počet vystavovatelů, rozšiřuje se výstavní plocha, posiluje se internacionalizace a doprovodný program je vždy zaměřen na aktuální problematiku.

Názory na veletrh Techagro

11.4.2008 - Názory na veletrh Techagro

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Agrární veletrhy jsou fenoménem se strmým vývojem, který ve své historii nezaznamenal stagnaci. Každým rokem se zvyšuje ve všech ukazatelích. Nebývalý byl letos zájem zemědělců a lesníků o zvýrazněný obor Biomasa. Zaujala především světová premiéra SBM ze Strojíren Olšovec, která umožňuje biologicky rozkládat odpady. Po veletrhu bude tento stroj uveden do provozu. V Brně byl vidět zvýšený zájem o výstavbu nových bioplynových stanic.

Cenu Techagro získal jediný český výrobek:nová odrůda ovsa setého

8.4.2008 - Cenu Techagro získal jediný český výrobek:nová odrůda ovsa setého

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Na slavnostním zahájení mezinárodních veletrhů TECHAGRO, ANIMALVETEX, SILVA REGINA byly uděleny ceny nejlepším exponátům. V soutěži Grand Prix Techagro bylo uděleno 10 cen, Grand Prix Animal Vetex 1 cena a Grand Prix Silva Regina 3 ocenění. O prestižní soutěž Grand Prix byl letos velký zájem, vystavovatelé přihlásili na sedm desítek exponátů. Jde o nejnovější stroje a technologie v těchto oborech, o vítězích rozhodovala odborná komise. Soutěž je určena pro veletržní exponáty, které svými parametry určují trend v zemědělském a lesnickém oboru. K...

Nejvíce traktorů John Deere na jednom místě

3.4.2008 - Nejvíce traktorů John Deere na jednom místě

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

V jednu chvíli a na jednom místě celkem 103 traktorů značky John Deere.“ Je to ojedinělý rekord, jaký nemá v České republice obdoby. Současně je to nejlepší dárek k 15. výročí založení firmy Agrometall, jejíž rozhodující náplní je právě prodej a servis strojů značky John Deere.

Navštivte unikátní výstavu AgroPublikací

13.3.2008 - Navštivte unikátní výstavu AgroPublikací

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Dne 18. 3. ve 12 hodin se ve Velkém sále Domu zemědělské osvěty (Slezská 7, Praha 2) otevírá výstava knih „AgroPublikace", která nabídne nejnovější publikace z různých oborů zemědělství a potravinářství, ale i staré tisky ze 16. a 17. století a raritní staré zemědělské a hospodářské učebnice z poloviny 19. století a začátku 20. století.

Ukradli traktor, pistoli i alkohol.

25.2.2008 - Ukradli traktor, pistoli i alkohol.

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Atraktivním cílem zlodějů jsou areály zemědělských podniků. V únoru ukradli traktor přímo z oploceného areálu ZOD Hořice a neodradil je ani noční hlídač. Jak agroseznam.cz informoval předseda družstva Ing. Jiří Slavětínský nejedná se vůbec o první krádež.

Strana:  1 | 2 | 3 | 4

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA

Zobrazit detail
bez komínu,bez kouře, na dálkové ovládání